Plazma Pen Uygulayıcı Sertifika Programı

, ,

-PLASMA PEN NEDİR?

Plexr, alt ve üst göz kırışıklıklarından şikayetçi ameliyat olmakla olmamak arasında kararsız kişilerde, yüzde smoker line dediğimiz üst dudak kırışıklığı olanlarda, boyun kulak önü çizgilenmeleri ve kırışıklıklarında, güneş ve hamilelik lekesi gibi leke sorunu olanlarda, akne skarı ve benzeri yara izlerinde, akne tedavisi ile yüzeysel siğil, ben ve benzeri lekelerin alınmasında, keloidlerde yaş cinsiyet farkı olmaksızın kullanılabilen bir yöntemdir.

-KATILIMCILARA SAĞLADIĞI KAZANIMLAR NELERDİR?

Plasma Pen Teorisi bilgileri, egzersiz çalışmaları sonunda yapacağınız canlı model plasma pen uygulamalarında, uygulama yaptığınız bölgelerdeki anında gerçekleşen değişimleri gördüğünüzde uzman olarak yaptığınız uygulamaların gerçekçiliğini göreceksiniz. Bakış açınızı genişletecek ve sizi daha profesyonelleştirecek olan bu eğitimle uygulamalarınızı zenginleştirme imkanına sahip olacaksınız.

Plasma pen çok özel ve rağbet gören ameliyatsız birçok problemi çözen bir uygulama olduğu için çok fazla uzman uygulayıcı aranmaktadır. Freelance çalışma imkanınız olduğu gibi, hastaneler ve özel kliniklerde, özel merkezler ve salonlar da çalışma imkanınız bulunmaktadır.

-PLASMA PEN SERTİFİKA PROGRAMINA KİMLER KATILABİLİR?

Herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşul aranmayıp, Türkiye ve dünyanın her yerinden güzellik ve kozmetik sektörlerinde, plasma pen alanlarında kariyer sahibi olmak isteyen herkes katılabilir.

-EĞİTİME NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Bu eğitime katılabilmek için, herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşul aranmayıp, Türkiye ve dünyanın her yerinden dileyen herkes bu eğitime katılabilir.

Katılımcılar başvuruyu, web sitemizdeki ön başvuru formunu doldurarak veya doğrudan iletişim numaralarımızdan uzman eğitim danışmanlarımızla irtibata geçerek gerçekleştirebilirler.

Katılımcıların programlara kesin kaydı, uzman eğitim danışmaları tarafından detaylı bilgi verildikten ve katılımcının onayı alındıktan sonra yapılır.

-SERTİFİKA SÜRECİ

Ön başvurunuz alındıktan sonra programa kesin kayıt işlemleriniz gerçekleşir.

Size özel açılan eğitim portalından, eğitimlerinize dilediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

Sertifikanız, kesin kayıt esnasında eğitim danışmanının size belirttiği tarihte kargo ile adresinize gönderilir.

Sertifika üzerinde uzaktan eğitim ibaresi yer almaz.

Sertifikanız ömür boyu geçerlidir.

-SERTİFİKANIZDA YER ALACAK BİLGİLER

Üniversite adı,

Eğitimin Adı ve Saati,

Eğitim Tarihi,

Ad ve Soyad,

Sertifika Numarası,

Üniversitenin Logoları ve Islak İmza.

MüfredatSüre : 42 saatDers Sayısı : -

Yeni nesil uzaktan eğitim sistemi!

      Eğitim, sınav ve sertifika tek sistemde…

Hemen ön Bilgi Alın !

 Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.

Hemen Ara!