Kundalini Reiki Master Sertifika Programı

, ,
-

KUNDALİNİ REİKİ NEDİR?

Reiki, şifa ve ruhsal çalışma tekniklerine dayanan binlerce yıllık bir öğretidir. Kundalini Reiki, vücudun enerji kanalları ve çakraları üzerinden enerji alıp vermeye dayalı bir sistemdir. Bu yolla, kişinin kendisine, başka insanlara ya da objelere enerji vermesi mümkün olur. İsmini ise vücudun ana enerji kanalı olan Kundalini kanalından alır. Ayrıca Topraktan Gelen Ateş Reiki’si olarak da adlandırılır. Bu enerji kanalı, kök çakrada başlar ve tepe çakrada son bulur. Kundalini Reiki prensibine göre temel enerji olan yerküre enerjisi, kök çakramızdan vücuda girer ve tüm vücudumuzu dolaşarak, tepe çakradan çıkar. Bu temel enerji kanalının açılmasıyla, diğer çakralar da temizlenir ve kanalların hepsi açılmış olur. Bununla birlikte, vücuda giriş yapan temel yerküre enerjisi artar ve bu sayede vücuttaki çakralar çok daha fazla beslenir, Kundalini enerjisi tüm vücudu sarar.
Kundalini Reiki, vücudun tüm enerji kanallarını açtığı için bir çok faydası görülmekte ve bu sebeple de tüm dünyaya yayılmaktadır. Çakralarımızı, bedenimizi enerji giriş-çıkış kapıları olarak düşünebiliriz. Bu kapılar, herhangi bir nedenle tıkanır ya da tamamen kapanır. Böyle bir durumda da beden ve zihin hastalanmaya başlar. Bu hastalık, çeşitli şekillerde ortaya çıkabilir. Kundalini Reiki de vücuttaki bu enerji kapılarını yeniden açarak, her birini aktive eder. Bu tıkanıklıklar vücut genelinde olabildiği gibi, özel bir bölgede de olabilir ve bu şekilde Kundali’nin rahat akmasına engeller. Temel amaç da kişiyi bu olumsuzluklardan arındırarak, çakraların temizlenmesini sağlamak ve vücudun enerjisini yeniden dengelemeye çalışmaktır.

EĞİTİME NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Bu eğitime katılabilmek için, herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşul aranmayıp, Türkiye ve dünyanın her yerinden dileyen herkes bu eğitime katılabilir.
Katılımcılar başvuruyu, web sitemizdeki ön başvuru formunu doldurarak veya doğrudan iletişim numaralarımızdan uzman eğitim danışmanlarımızla irtibata geçerek gerçekleştirebilirler.
Katılımcıların programlara kesin kaydı, uzman eğitim danışmaları tarafından detaylı bilgi verildikten ve katılımcının onayı alındıktan sonra yapılır.

Sertifika Süreci:

Ön başvurunuz alındıktan sonra programa kesin kayıt işlemleriniz gerçekleşir.

Size özel açılan eğitim portalından, eğitimlerinize dilediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.

Sertifikanız, kesin kayıt esnasında eğitim danışmanının size belirttiği tarihte kargo ile adresinize gönderilir.

Sertifika üzerinde uzaktan eğitim ibaresi yer almaz.

Sertifikanız ömür boyu geçerlidir.

Sertifikanızda Yer Alacak Bilgiler:
Üniversite adı,
Eğitimin Adı ve Saati,
Eğitim Tarihi,
Ad ve Soyad,
Sertifika Numarası,
Üniversitenin Logoları ve Islak İmza.

 

MüfredatSüre : 45 SaatDers Sayısı : -

Yeni nesil uzaktan eğitim sistemi!

      Eğitim, sınav ve sertifika tek sistemde…

Hemen ön Bilgi Alın !

 Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.

Hemen Ara!