YÜZ YOGASI EĞİTİMİ NEDİR?

Daha genç, sıkı ve sağlıklı bir cilde kavuşmak için, yüz kaslarına odaklanan bir dizi egzersizdir. Yoga, “birlik” anlamına gelir.Yüz yogası ise holistik bir yaklaşımla farklı tekniklerin bir araya gelmesi ile fiziksel beden(yüz) sağlığına odaklanır. Doğal ve sağlıklıdır. Cildimizde oksijen ve kan akışının artması ışıltılı bir cilt ortaya çıkaracaktır. Günden güne kırışıklık görünümleri azalacak, yüz sıkılaşmış ve şekillenmiş bir görünüm kazanmaya başlayacaktır. Vücut kaslarımız eklemleri hareket ettirirken, yüz kaslarımızda cildimizi hareket ettirirler ve bu sayede egzersizler cilt altı dokularımızı sıkılaştırırken, cilt yüzeyini de daha genç bir görünüme kavuştururlar. Vücut kaslarımıza göre daha küçük olan yüz kaslarımız hızlı şekil alır ve hacimlenir.

KATILIMCILARA SAĞLADIĞI KAZANIMLAR NELERDİR?

Yüz Yogası eğitmenliği eğitimimize katılarak; genç ve güzel kalmanın sırlarını ve tekniklerini öğrenebilir, eğitmen olarak bu yöntemi, danışanlarınıza öğretebilir, kişisel programlar hazırlayabilirsiniz.

Yüz yogası, her geçen gün artan sosyal medya kullanımı, öz çekimler ve görsel platformların, kullanıcılarda oluşturduğu görsel kaygıyı azaltmak için doğal ve etkili bir yöntemdir. Bu sayede Yüz Yogası Eğitmenliği popularitesi her gün artan bir meslek dalıdır.

YÜZ YOGASI EĞİTMENLİĞİ SERTİFİKA PROGRAMINA KİMLER KATILABİLİR?

Herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşulu aranmayıp, Türkiye ve dünyanın her yerinden dileyen herkes bu eğitime başvuru yapabilir.

EĞİTİME NASIL BAŞVURABİLİRİM?

Bu eğitime katılabilmek için, herhangi bir mezuniyet şartı ve ön koşul aranmayıp, Türkiye ve dünyanın her yerinden dileyen herkes bu eğitime katılabilir.

Katılımcılar başvuruyu, web sitemizdeki ön başvuru formunu doldurarak veya doğrudan iletişim numaralarımızdan uzman eğitim danışmanlarımızla irtibata geçerek gerçekleştirebilirler.

Katılımcıların programlara kesin kaydı, uzman eğitim danışmaları tarafından detaylı bilgi verildikten ve katılımcının onayı alındıktan sonra yapılır.

SERTİFİKA SÜRECİ

Ön başvurunuz alındıktan sonra programa kesin kayıt işlemleriniz gerçekleşir ve Eğitim danışmanı ,eğitmen ve tüm katılımcıların olduğu WhatsApp eğitim grubuna eklenirsiniz.( Canlı eğitim linkleri bu gruptan paylaşılacaktır. )

Eğitimler etkileşimli canlı yayın ile uygulamalı olarak yapılacaktır. Eğitmene anlık olarak soru sorabilir veya cevap alabilirsiniz.

Talep ettiyseniz sertifikanız, kesin kayıt esnasında eğitim danışmanının size belirttiği tarihte kargo ile adresinize gönderilir.

Sertifika üzerinde uzaktan eğitim ibaresi yer almaz.

Sertifikanız ömür boyu geçerlidir.

Sertifikanızda Yer Alacak Bilgiler:

Üniversite adı,
Eğitimin Adı ve Saati,
Eğitim Tarihi,
Ad ve Soyad,
Sertifika Numarası,
Üniversitenin Logoları ve Islak İmza.

MüfredatSüre : 24 SaatDers Sayısı :

Yeni nesil uzaktan eğitim sistemi!

      Eğitim, sınav ve sertifika tek sistemde…

Hemen ön Bilgi Alın !

 Bu Sitede Bulunan Yazı, Görsel ve Video Gibi Hiçbir İçerik İzinsiz Olarak Kesinlikle Kullanılamaz.

Hemen Ara!